Fascynacja psami towarzyszyła mi od najmłodszych lat. Początkowo była to zwykła dziecięca ciekawość i chęć posiadania własnego psa. Z czasem moje marzenia zaczęły się realizować w miarę własnych możliwości. W prawdziwą pasję przerodziły się w 1996 r. po obejrzeniu pokazu tresury psów obronnych. Moja decyzja byłaRox jednoznaczna - zakup owczarka niemieckiego. ROX nie był psem rodowodowym, lecz w zupełności spełniał moje oczekiwania rasowe.
   Po ukończeniu tresury psów obronnych, w której osobiście uczestniczyłem, ROX potwierdził słuszność mojego wyboru. Okazał się nie tylko błyskotliwym i odważnym uczniem ale i wspaniałym nieodłącznym przyjacielem. Fakt ten miał wpływ na dalsze pogłębianie mojej wiedzy na temat owczarka niemieckiego.
   Dotąd traktowana jako przygoda, moja pasja zaowocowała decyzją założenia własnej hodowli.
   W tym celu nawiązałem kontakt z profesjonalnym hodowcą owczarków niemieckich p. Krzysztofem Dobrzańskim. Z jego hodowli "MAVIC" nabyłem sukę hodowlaną, po czym zapisałem sięNasza hodowla do Polskiego Związku Kynologicznego.
   W 2004 r. przyznano mojej hodowli przydomek hodowlany "ARTROX", który powstał od pierwszych liter mojego imienia (Artur) i psa ROX.
   Obecnie zabiegam o utrzymanie odpowiedniego poziomu hodowlanego, dobierając do kryć reproduktorów z niemiecką licencją hodowlaną. Szczenięta, które posiadam mają bardzo dobre pochodzenie co rokuje moje nadzieje na dobra przyszłość mojej hodowli.
   Moim marzeniem jest aby moje suki hodowlane posiadały jak najlepsze wyszkolenie, łącznie z niemiecką licencją hodowlaną.

Zapraszam wszystkich do obejrzenia mojej strony i życzę miłych wrażeń.